:: Novinky ::

 

Profil spoločnosti RM Team

V dnešnej, vysoko pretechnizovanej dobe sa stále viac stretávame v motorových vozidlách a stacionárnych zariadeniach so spaľovacími motormi s agregátmi – alternátormi a štartérmi, ktoré už nie je možné bez príslušného technického vybavenia a diagnostiky v domácich, alebo málo špecializovaných dieľňach ľahko diagnostikovať a následne opraviť.

 

RM team, s.r.o. sa špecializuje na obnovu takýchto štartovacích zariadení a zariadení na premenu mechanickej energie na elektrickú, nazývané aj generátory elektrického prúdu.

 

Našim cieľom je takéto zariadenia zhromažďovať z rôznych zdrojov, ku ktorým patria servisy, prvovýrobcovia, zhodnocovacie zariadenia a taktiež koneční spotrebitelia a následne podrobiť renovačnému procesu.

 

Získané zariadenia prejdú v našej spoločnosti kompletným výrobným procesom renovácie, ktorý pozostáva z celkovej demontáže agregátu, prania, mechanického opracovania (pieskovanie, sústruženie, povrchová úprava).

 

Všetky časti podliehajúce mechanickému opotrebeniu (púzdra, ložiská, zberné krúžky, uhlíky a voľnobežné remenice). Elektrické súčiastky (vinutia, rotory, usmerňovacie bloky, regulátory a riadiace obvody) sú testované na zariadeniach od renomovaných svetových výrobcov (TRANSPO, BOSCH, RCP).

 

Takto pripravené a otestované podskupiny sa montujú na montážnych pracoviskách do konečnej podoby a celky prechádzaju 100% výstupnou kontrolou mechanických a elektrických parametrov na skúšobných stoliciach pod záťažou. Obnovený agregát sa na záver povrchovo upraví lakovaním a konzerváciou.

 

Obchodnými partnermi RM team, s.r.o. sú zahraničné spoločnosti zaoberajúce sa predajom a distribúciou obnovených agregátov vo veľkých sériách, ale i odberatelia na Slovensku ako sú napr. predajne s autodielmi, značkové autoservisy, autodielne alebo jednotliví zákazníci.

 

Významnou činnosťou RM team, s.r.o. je aj technické poradenstvo - Zameriavania agregátov – štartérov a alternátorov. Cieľom tejto činnosti je nájsť možnosti nahradenia originálnych agregátov inými, alebo modifikovaním už vyrábaných typov. Touto činnosťou sa RM team, s.r.o. podieľa na projekte renomovaného výrobcu alternátorov a štartérov.

 

Vzhľadom na to, že činnosť spoločnosti je zameraná na obnovu použitých dielov je renovačný proces spoločnosti RM team s.r.o. veľkým prínosom v celosvetovom snažení sa o ochranu životného prostredia. Držiac sa príslovia : „Radšej staré opraviť ako kúpiť nové“ sa RM team s.r.o. chce stať pevnou súčasťou reťazca spracovateľského priemyslu.

 

 

 

RM Team, s.r.o.
Rybničná 40
831 06 Bratislava
Slovakia

 

Tel: +421 2 44 64 94 97
Fax: +421 2 44 64 94 98
Mobil: +421 903 75 85 28

Pracovná doba Po.-Piat.  7.00 -15.30 hod

Telefónny kontakt denne od 7.00 do 20.00 hod

E-mail: rmteam@rmteam.sk


RM Team - Renovácia štartérov a alternátorov

 

Tvorba Webu